logos

1998 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Şentürk İnşaat kurumsallaşmış yönetim yapısıyla faaliyetine devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana prensiplerimizden taviz vermeden ortaya koyduğumuz iş anlayışımıza uygun olarak en büyük hedefimiz, projelerimizi en yüksek kalite standartlarında ve tam zamanında tamamlamaktır.

Vizyonumuz, firmamızın sürekliliğini temin ederken, müşterilerimize her zaman için beklediklerinden daha fazlasını sunmayı amaçlıyoruz. 1998’den bu yana çalışanlarımızla birlikte en üst seviyede tuttuğumuz çalışma enerjimizi taahhüdümüz altındaki bütün işlerde ortaya çıkardığımız fayda ve müşteri memnuniyetinden alıyoruz.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Başarılı Proje

0 +

Çalışan

Vizyonumuz ve Misyonunumuz

Şentürk İnşaat olarak, çevre bilinci ile güncel teknolojiyi birleştirerek ve insanların ihtiyaçlarından yola çıkarak, gelecekteki sorunları çözücü bir bakış açısıyla hareket etmemizi sağlayan yenilikçi bir vizyona sahibiz. Bu çerçevede firmamızın sürekliliğini temin ederken, müşterilerimize her zaman için beklediklerinden daha fazlasını sunmayı amaçlıyoruz.

Her zaman insan sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede tutarak, güncel teknoloji ve olanakları insanların rahatlığı için kullanarak kent yaşamı içinde huzurlu, sorunsuz ve zahmetsiz yaşanacak ortamlar yaratmayı amaçlıyoruz. Bu sayede tüketici memnuniyetini zirvede tutarak ve bunun gelecekteki işlerimiz için referans teşkil etmesini sağlayarak, misyonumuza olan bağlılığımızı her daim göstermek istiyoruz.

Şentürk İnşaat Olarak Sağladığımız Hizmetler

Motivasyonu yüksek profesyonel ekibimiz ve kaliteden ödün vermeksizin başarma tutkumuz, bizi sektördeki rakiplerimizden daha farklı bir şekilde konumlandıran en güçlü özelliğimizdir. Güçlü kurumsal itibarımız zaman baskısı yüksek, teknolojik olarak riskli projelerde çalışan, güvenliğe önem veren mükemmeliyetçi iş anlayışımızın bir eseridir

Tamamlanan Projelerde Bu Yıl

Karaca Atakule Projesi

Yapım Yılı

2019-2020

Kat Sayısı & Daire Sayısı

5 Kat 17 Daire

Yapım Yeri

Atakule / Ankara

Karaca Aydınlıkevler Projesi

Yapım Yılı

2020-2021

Kat Sayısı & Daire Sayısı

4 Kat 10 Daire

Yapım Yeri

Aydınlıkevler / Ankara

Tamamlanan Proje Görselleri